Коронавірус: Угорщина потрапила до "червоного списку" ЄС


Окрім Нідерландів, Ісландії та Данії, до “червоного списку” Євросоюзу також потрапила Угорщина.

Це сталося через те, що кількість нових випадків виявленого коронавірусу на 100 000 людей за останні два тижні перевищила 120.

Найбільш зростання виявлених інфекцій у Нідерландах, де за останні 24 години було зареєстровано 3294 випадків. Тоді як в Угорщині кількість щоденних випадків лише наближається до 1000, згідно з офіційними даними.

Наразі Угорщина посідає 9-е місце за поширенням пандемії в Європі, що може бути орієнтиром для держав-членів ЄС щодо вжиття обмежувальних заходів.

МОЗ України також нещодавно оновило перелік країн із підвищеною епідеміологічною небезпекою – в нього потрапили 50 держав. У “червону” зону перемістилися Угорщина, Нідерланди, Бельгія. А також залишилися Чорногорія, ОАЕ, Чехія, США, Ізраїль, Іспанія та Франція.

Всі прибулі в Україну з цих країн зобов’язані на 14 днів піти на самоізоляцію або протягом доби здати ПЛР-тест на Covid-19. Також можна приїхати до України з готовим тестом, який зроблено не пізніше ніж за 48 годин до перетину кордону.

Україна вносить до “червоного” списку ті держави, де кількість нових випадків коронавірусу на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні.

Відправ другу:
Залишіть коментар