Коронавірус у Німеччині: У Берліні тисячі людей зібрались на акції протесту

У Берліні тисячі людей зібрались протестувати проти обмежень, запроваджених у Німеччині через поширення коронавірусу, та вимагали їхнього скасування.Про це повідомляють на сайті УНІАН

Як повідомляють місцеві ЗМІ по вулиці Берліну пройшли тисячі протестантів, за даними місцевої поліції участь в акції протесту прийняли близько 17 тисяч людей

Поліцейські зазначають, що протестуючі не мали захисних масок та не дотримувались безпечної дистанції, що є порушенням норм. Поліція неодноразово просила натовп дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії, однак учасники акції продовжували нести транспаранти з метою відмінити обмеження. Також вони скандували «Найбільша теорія змови – пандемія корони».

Одночасно з ходою проти коронавірусних обмежень в Берліні відбулися і менші акції контр демонстрантів. Вони вийшли на вулиці міста з гаслом «Бабусі проти правих» і час від часу викрикували в сторону опонентів «Нацисти – вон!».

Дякуючи активній роботі місцевих поліцейських серйозних сутичок між двома лагерами протестуючих не відбулося.Проте 18 співробітників поліції були поранені під час припинення масової акції. Трьох правоохоронців через отримані ними ушкодження довелося відправити до лікарні.

Відправ другу:
Залишіть коментар