Коронавірус на Закарпатті: чи готові жителі області до тотального локдауну (ВІДЕО)

Щодня в Україні невпинно зростає кількість інфікованих коронавірусом.

Станом на 28 жовтня ми вже посідаємо 22 сходинку в світовому рейтингу захворюваності на Ковід-19 і прогнози, на жаль, невтішні. Щодо Закарпаття то згідно з новим зонуванням, яке вступило в силу з цього понеділка маємо червону зону – це Перечинський район. Однак, останніми днями чергові антирекорди фіксують практично у всіх регіонах нашого краю і вже є кілька населених пунктів та й цілих районів кандидатів на потрапляння до червоної зони.

Закарпатці кажуть, що активно стежать за ситуацією з захворюваністю на Ковід-19 не лише в краї, а й за кордоном. Знають, що чимало країн вже повторно ввели жорсткі карантинні обмеження і здебільшого готові до такого розвитку подій і в нас, але не підтримують ідею тотального нокдауну.

На тому, що карантинні заходи в Україні потрібно посилювати, наголошують ледь не усі епідеміологи, інфекціоністи та аналітики.

Щоправда, про необхідність введення тотального локдауну говорять одиниці. В будь-якому разі матеріально до нової хвилі Ковід-19 люди не готові. Який шлях оптимальний наразі невідомо, оскільки світ вперше зіштовхнувся з викликом таких масштабів.

Тим не менше, дотримуючись елементарних правил можна мінімізувати можливість поширення небезпечної недуги – носити маски, не забувати мити руки і тримати дистанцію.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Носити маски – це не ефективно. Вірус в рази менший аніж маскові пори. Хай би роздали вітаміни для населення. Імунітет це єдине що справляється з любим вірусом в тому числі і ковід