Королівська риба: на Закарпатті функціонує господарство в якому розводять форель (ВІДЕО)

На Іршавщині, в селі Бронька розводять форель. Рибне господарство діє вже кілька років і за цей час стало не лише місцем, де можна купити форель, а й непогано провести час.

Форель – одна з найцінніших прісноводних риб. Вона вважається королівською, водиться лише у чистих гірських річках і вимагає спеціальних умов для розведення. Проте найважливіше – чиста проточна вода, збагачена киснем, каже Михайло Митенько – директор форелевого господарства, яке функціонує на Іршавщині.

Тут є 14 ставків, в яких риба розділена на вікові групи: цьогорічні, дворічні та трирічні. Окрім того, є маточне поголів’я.

На вихідні сюди приїздить чимало туристів. У будні їх також вистачає, але нам з погодою не пощастило – дощ налякав усіх відвідувачів. І рибу.

Опади вплинули на прозорість ставків і й оскільки вода потрапляє сюди з гірського потоку – розгледіти там форель нам не вдалося. До речі, така погода не надто сприятливо впливає на саму рибу.

Зміну пори року форель переносить нормально. Найголовніше – щоб в ставку була протічна вода, тобто, з течією води надходить важливий для неї кисень. Стежать тут і за якістю води.Як було зазначено, це місце вже стало популярним туристичним об’єктом.

Відвідувачі їдуть сюди з усього Закарпаття та й далеко з-за його меж, аби не лише порибалити, а й скуштували улов. Ми туристів не застали, а тому спробували в риболовлі себе. До речі, цю рибу ми планували відпустити назад в ставок, але для форелі температура тіла людини занадто висока, і якщо взяти її руками – вона отримує опіки та серйозний шок.

Дивіться відео М-Студіо 👇

Відправ другу:
Залишіть коментар