Конфлікт інтересів та кримінал: Нардеп Лаба проголосував за присудження премії ВРУ своєму сину

Розвиток парламентаризму – справа не з легких.

Тим паче коли мова йде про преміювання молоді за внесок у цю сферу.


Нещодавно Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту проводив прийом документів на здобуття Премії Верховної Ради України.

Сама ж премія присуджується особам — громадянам України віком до 35 років. Щороку на всю Україну присуджується усього десять таких премій.

Одним з лауреатів премії став син народного депутата України Михайла Лаби, який за сприяння батька став депутатом обласної ради та «через коліно» очолив «Агенцію регіонального розвитку». 

Історія з призначенням на цю посаду виявилася корупційною та скандальною, про що писали ЗМІ – https://trubyna.org.ua/novyny/navkolo-obrannia-holovy-ahentsii-rehionalnoho-rozvytku-zakarpattia-rozhornuvsia-huchnyi-skandal-dokument/ .

17 листопада батько цього юного дарування знехтував ЗУ «Про запобігання корупції» та проголосував за відповідну Поставнову, де Лабі-молодшому присудили премію ВРУ.Так нардеп та депутат крайового парламенту потрапили в історію з реальним конфліктом інтересів, зумовленого сімейними стосунками батька та сина.

По Закону нардеп Лаба мав подати до Апарату ВРУ заяву про наявний конфлікт інтересів щодо голосування по цій постанові та не брати участь у розгляді цього питання, однак гроші затьмарили розум народного обранця.

Годі вже й говорити про реальні заслуги юнака на всеукраїнському рівні – про них точно нікому не відому, на відміну від матеріальної вигоди Лабі-джуніору завдяки черговому лоббі батька.

Лінк на голосування – http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=17025 .

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Невже молода, талановита людина не може отримати премію тільки тому, що батько депутат…. До речі особисто знайома і працювала з молодим Лабою, коли у віці 19 років очолив громадську організацію, яка успішно працювала на розвиток громади….і додам,що подання на номінацію роблять низи, Облради …….

  2. Шановна Марія, незнаю як і ким ви працювали з малим Лабом, но то шо людина талановита то ви дуже перегибаєте, малий два слова звязати не може політкоректно, в голові тільки “понти” і красиве життя, знаю багатьох хто з ним ще в футбол грав за Невицьке, тай і в місцевих невічат попитайте (правда не в тих хто сильно підлизує цій сім’ї) то вималюється зовсім друга картина