Комунікація Пацкан-Ярош принесла позитивні результати

Поранені в Закарпатті члени “ПС” будуть перевезені до шпиталю СБУ в Києві сьогодні-завтра.

Пацкан
“Я сьогодні особисто зустрічався з паном Ярошем і ми домовилися про певну комунікацію з цього питання”, – заявив Пацкан

Поранені в Закарпатті члени “ПС” будуть перевезені до шпиталю СБУ в Києві сьогодні-завтра. Про це у середу, 22 липня, в ефірі телеканалу “112 Україна” повідомив секретар тимчасової слідчої комісії Ради Валерій Пацкан.

“Ми сьогодні підняли питання про перевезення тих хлопців, які поранені і перебувають у Закарпатті, в госпіталь СБУ, я думаю, що найближчим часом, сьогодні-завтра, це станеться. Я сьогодні особисто зустрічався з паном Ярошем і ми домовилися про певну комунікації з цього питання”, – заявив Пацкан.
Раніше повідомлялося, що члени Тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування перестрілки в Мукачево Закарпатської області пропонують перевести поранених бійців “Правого сектора” (ПС) в київський шпиталь, так як на Закарпатті залишатися небезпечно.

Нагадаємо, як повідомлялося, 11 липня в результаті стрілянини в Мукачево Закарпатської області три людини загинули, близько 10 постраждали. Повідомлялося, що в реанімації загинув ще один постраждалий в результаті стрілянини – мирний житель. ДУК “Правий сектор” повідомив, що дана ситуація сталася, тому що вони блокували проходження контрабанди. В ПС заявляють, що “міліція разом з кримінальними елементами, пов’язаними з нардепом Ланьо, планувала знешкодити бійців “Правого сектора”. Також повідомлялося про двох загиблих і чотирьох поранених бійців, проте медики підтверджують інформацію лише про одного загиблого.
Народний депутат Михайло Ланьо у відповідь на звинувачення стверджує, що конфлікт з “Правим сектором” у нього не було, бійці прийшли до нього, щоб попросити допомогти з лікуванням військовослужбовців АТО в санаторії. Однак під час бесіди відбувся постріл. Також Ланьо заявив, що ПС на Закарпатті фінансується Віктором Балогою і він відповідальний за те, що відбувається.

У зв’язку з перестрілкою в Мукачево прокуратурою розпочато розслідування за фактом створення злочинної організації та терористичного акту. У декількох містах України прихильники “Правого сектора” оголосили безстрокову акцію протесту і вимагають відставки глави МВС Арсена Авакова.

Тимчасова слідча комісія вже опитала нардепа Ланьо. Він повідомив, що під час першого пострілу перебував з комбатом “Правого сектора” Романом Стійкою у своєму кабінеті. Крім того, 18 липня href=”http://112.ua/kriminal/vsk-nachala-oprashivat-glavu-zakarpatskogo-podrazdeleniya-pravogo-sektora-245946.html”>був опитаний голова закарпатського підрозділу “Правого сектора” Олександр Сачко. Також, за словами підполковника Закарпатського управління Служби безпеки України Василя Щадея, саме він організовував зустріч ПС і Ланьо.

Відправ другу:
Залишіть коментар