Компанія Elephone представила смартфон з найбільшою в світі батареєю

Компанія Elephone, трішки про яку ми вже писали на тому тижні, адже компанія випустила другий в світі телефон, який буде «прямо з коробки» працювати на останній на сьогодні версії Android 5.0 LolliPop. Сьогодні ж ця компанія відзначилася ще одним досягненням представивши унікальну трубку під назвою Elephone P5000. На перший погляд цей ґаджет не має зовсім нічого помітного, або ж того що запам’ятовується, дизайн пристрою взагалі є копією лінійки пристроїв Samsung Galaxy, тим не менш Elephone P5000 є особливим, тому що оснащений батареєю на цілих 5 350 мАг – найбільша ємність батареї в історії смартфонів. Попередня неофіційний рекорд в цьому відношенні був встановлений Philips W6618 і його акумулятором на 5 300 мАг.

Згідно з Elephone, батарея ємністю 5 350 мАг може забезпечити час роботи без підзарядки до 4 днів. Акумулятор має швидкий режим зарядки (заряджається до 70% протягом однієї години), і може бути використаний для підзарядки інших с смартфонів та ґаджетів. І не кажіть, що він жадібний!

 

Незважаючи на те, що він розмістив в собі таку величезну батареї, P5000 відносно тонкий, і має габарити у 144 х 71 х 9,3 мм. Телефон працює на Android 4.4 KitKat, і може розглядатися як типовий представник топових смартфонів з Піднебесної. Його апаратне начиння включає в себе 5-дюймовий 1080p дисплей, сканер відбитків пальців, NFC, фронтальну камеру на 8 Мп та 16 Мп камера позаду, цілих 2 Гб оперативної пам’яті і 16 Гб вбудованої пам’яті. Телефон живиться від 8-ядерного 1,7 ГГц процесору MediaTek MT6592.

Elephone планує почати продажі довгограючого смартфону P5000 вже в січні 2015 року, за ціною, яка поки не була оголошена. Міжнародні замовлення, швидше за все, будуть доступні. Чи цікавий вам такий смартфон-марафонець?

Також варто зазначити, що типовим для більшості довгограючих смартфонів, як то Fly IQ4502 Era Energie 1 чи Lenovo P780, є низько сортне апаратне начиння, типу малопотужного процесору, малої кількості оперативки та дисплею з малою роздільною здатністю, які разом більш енергоефективні, а з іншого через заторможеність таких девайсів, у вас не виникає бажання постійно користуватися.

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар