Коломойський почав новий виток війни з Фірташем і Льовочкіним

Сьогодні група народних депутатів звернулася до Генеральної прокуратури з вимогою розібратися з опальним газовим олігархом Дмитром Фірташем і його партнером, депутатом з «Опозиційного блоку» Сергієм Льовочкіним.
Коломойский
Про це на брифінгу біля Генпрокуратури України заявив нардеп «Народного фронту» Антон Геращенко, передає кореспондент «Нового Регіону». «Ми подали звернення до ГПУ щодо злочинів Сергія Льовочкіна на посаді глави Адміністрації президента за часів Віктора Януковича. А саме, нас цікавить питання чи не на гроші чи Путіна в 2013 році за 2,5 млрд доларів ним був був куплений телеканал «Інтер» у пана Валерія Хорошковського (екс-глава СБУ і в минулому соратник Фірташа, – ред.). Ця цифра викликає питання … Депутати «Народного фронту» звернулися до генпрокурора Віктора Шокіна, щоб нарешті почалося розгляд відносно внутрішнього ворога України », – сказав Геращенко. За його словами, саме таким внутрішніми ворогами є Сергій Льовочкін та «улюблений олігарх» Януковича – Дмитро Фірташ.

За допомогою« Інтера вони зробили все, щоб виправдати анексію Криму, а потім захоплення Донбасу … Є інформація, яку потрібно перевірити – що ці 2,5 млрд доларів, за які Фірташ і Льовочкін купили «Інтер », були видані Путіним . ГПУ має допитати Льовочкіна і Фірташа, який перебуває під арештом у Відні », – зазначив нардеп. Слід зазначити, що в ЗМІ неодноразово називали Антона Геращенко і в цілому весь «Народний фронт» наближеними до олігарха і екс-губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського, який контролює телеканал «1 + 1».

Відправ другу:
Залишіть коментар