Коли важлива кожна хвилина: як на Закарпатті водії пропускають швидку (ВІДЕО)

Спільно з працівниками Департаменту охорони здоров’я поліцейські регіону провели захід під назвою «Маячок». Метою операції була не лише перевірка водіїв на готовність екстреного пропуску медичного транспорту, а й профілактична та роз’яснювальна робота з порушниками правил дорожнього руху, інформують на сайті Національної Поліції.

Протягом цього тижня працівники груп швидкого реагування закарпатської поліції супроводжуючи автомобілі швидкої, слідкували як водії реагують на спецсигнали медичного транспорту та чи надають їм перевагу в русі.

У результаті поліцейські регіону зафіксували майже 40 випадків, коли водії умисно ігнорували звукові сигнали та проблискові маячки і на кожного з них поліцейські склали адміністративні матеріали за ч.3 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тепер порушникам доведеться сплатити штраф у розмірі 680 гривень.

“Ми ставили перед собою мету не когось покарати, а донести водіям на скільки важлива кожна хвилина, коли йдеться про чиєсь життя чи здоров’я”, – розповідає начальник Управління превентивної діяльності поліції Закарпаття Олександр Приходько.

Пам’ятайте, доки ви неправомірно заощаджуєте кілька хвилин у дорозі, хтось може втратити життя.

Відправ другу:
Залишіть коментар