Колективне звернення: ужгородці виступили проти встановлення МАФів в місті (ВІДЕО)


Колективне звернення жителів вулиці Грушевського щодо встановлення малої архітектурної форми біля їхніх багатоповерхівок подав меру міста Голова ОСББ Сергій Лечов.

Мешканці вулиці просять пояснити чому міська рада дала дозвіл на розміщення МАФу на зеленій зоні. За словами ужгородця Віталія Глаголи, у місті за останній тиждень встановили 5 нових МАФів, зокрема, на вулиці Грушевського та площі Корятовича. Деталі дізнавалась наша знімальна група.

Сергій Лечов – голова об’єднання співвласників багатоквартирних будинків на вулиці Михайла Грушевського, 65. Мешканці трьох будинків підписали колективне звернення до міського голови, аби він розказав, чому міська рада дала дозвіл на розміщення на цій ділянці МАФу.

СЕРГІЙ ЛЕЧОВ, голова ОСББ на вул. М.Грушевського

– Коли перед вами, перед вашим будинком, з’являється невідома будівля, зрозуміло, хочеться дізнатися, що це таке і що це буде. Значить, будівельники нам не давали жодної інформації. Зазвичай, перед будівництвом ставиться якась інформаційна табличка чи наклейка, що будується таке-то-таке-то з дозволу такого-то.

Ілдика Лошак – мешканка будинку на вулиці Грушевського. Жінка розповідає, чому разом з іншими мешканцями підписала звернення до міського голови.

ІЛДИКА ЛОШАК, мешкає у будинку поряд з МАФом

– Тут немає бути ніяких невідомо яких будівель, з якою метою, це звичайно, що я проти цього, як і, я думаю, більшість мешканців прилеглих будинків. Я думаю, що це недоречно, тому що поруч знаходиться «П’яний ринок», на якому дуже багато цих торгівельних точок, хай це переноситься туди. Навіщо нам? У нас є і кафетерій, і магазини.

Це площа Корятовича. Тут МАФ встановили замість зупинки громадського транспорту. Тут було кілька крісел та дах. Зараз їх повністю демонтували. Яна Романова чекає маршрутку тут щодня.

ЯНА РОМАНОВА, ужгородка

– Лавочок немає, а хочеться присісти поки чекається маршрутка, а так… Хай краще буде зупинка.

Прес-секретарка Алла Кохан сказала, що головний архітектор міста прокоментує ситуацію 9 жовтня. Подробці в сюжеті UA: Закарпаття:

Відправ другу:
Залишіть коментар