Найголовніші досягнення року за книгою рекордів Гінесса

Автори Книги рекордів Гіннесса назвали шість головних досягнень 2014 року, повідомляється на сайті видання.

Серед головних рекордсменів року виявилася команда з громадян Росії і Франції, що склала гігантську мозаїку з пляшкових пробок у формі бочки.

Композиція займає площу в 150 квадратних метрів. Для її створення знадобилося 285 тисяч пробок і 270 кілограмів клею. На мозаїці, що отримала назву “Гігантська бочка”, зображені давньогрецькі боги, види Санкт-Петербурга і Бордо. Влітку 2014 року ця робота виставлялася на набережній французького міста.

До числа рекордсменів увійшла і мешканка Португалії Марія Консейсау, яка пробігла серію із семи марафонів загальною тривалістю в 41 день.

Книга рекордів Гінесса: названі найголовніші досягнення року

У список потрапив і американець Пітер Нестлер, який виконав 100 стрибків через скакалку за 23,78 секунди.

Книга рекордів Гінесса: названі найголовніші досягнення року

Крім того, автори Книги рекордів Гіннесса відзначили 344 чоловік, які разом виконали філіппінський ритуальний танець тініклінг на стадіоні в Далласі (США).

Також, в список включені і два японських досягнення: найбільше в світі тло для фотографування (на дерев’яному стенді зображені гори) і найбільша мозаїка з бобів.

Список головних досягнень року був складений за результатами голосування на сайті Книги рекордів Гіннесса. Автори шести перерахованих рекордів є фіналістами, з яких відвідувачам сайту належить вибрати одного переможця.

Відправ другу:
Залишіть коментар