Кількість хворих на коронавірус може збільшитися до мільярда - IRC

Кількість хворих на COVID-19 у світі може збільшитися до мільярда, якщо не допомогти уразливим країнам, як Сирія та Афганістан.

“Повні, руйнівні та непропорційні наслідки ваги пандемії досі повністю не відчувається у найбільш уразливих, розбитих війною. Ключове зараз – донорам треба терміново надати фінансування. Уряди повинні працювати разом, щоб усунути будь-які перешкоди гуманітарній допомозі”, – зазначив Девід Мілібан, голова організації з питань гуманітарної допомоги Міжнародний комітет порятунку (IRC), передає ВВС.

Відповідно до звіту комітету, глобальна фінансова та гуманітарна підтримка допоможе уповільнити поширення вірусу. За даними IRC, COVID-19 може спричинити понад три мільйони смертей у десятках вразливих країн. Головна проблема таких держав – відсутність належного медичного обладнання для лікування пацієнтів з коронавірусом. Зокрема, в Афганістані та Пакистані на мільйон людей – менше десяти апаратів штучної вентиляції легенів, у Нігерії – менше одного.

Також відзначається, що у багатьох країнах, що розвиваються наразі офіційний показник захворюваності низький, однак фактична кількість хворих та померлих є набагато вищою.

Suspilne UA

Відправ другу:
Залишіть коментар