Кількість наданих адміністративних послуг органами ДФС Закарпаття – понад 83 тисячі

Протягом січня-липня 2019 року територіальними органами ГУ ДФС у Закарпатській області надано 83,2 тис. адміністративних послуг. З них у Центрах обслуговування платників – 72,3 тисячі.

Зазначимо, що майже 90% послуг платники податків області одержали саме в центрах обслуговування – спеціальних місцях для надання послуг, що забезпечують кращу якість та швидкість їх надання, де наразі задіяні 72 працівники.

Вже традиційно найпопулярнішою залишається послуга видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, протягом семи місяців 2019 року в ЦОП області видано 41,4 тис. реєстраційних номерів.

Нагадаємо, що Центрами обслуговування платників Головного управління ДФС у Закарпатській області, яких у краї налічується 10, надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники без черги, у зручний для них час, мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію, адміністративні послуги, а в ЦОП м. Ужгорода – отримати ключі електронного цифрового підпису.

Варто зазначити, що ДФС України активно працює над запровадженням нових та вдосконаленням вже існуючих електронних сервісів. На допомогу платникам у вирішенні їх питань можуть прийти такі популярні онлайн-сервіси як ЗІР та Електронний кабінет платника.

ДФС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар