Кіберполіція викрила двох ужгородців на незаконному заволодінні коштів у сумі понад 100 тисяч гривень

Поліція викрила двох чоловіків, які привласнили чужий мобільний телефон та за допомогою нього перерахували собі гроші з чужого рахунку. Загальна сума збитку склала близько 110 тисяч гривень. Справу з обвинувальним актом слідчі поліції скерували для судового розгляду

Слідчі Ужгородського районного управління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури завершили досудове розслідування справи щодо несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем на переказ коштів.

Поліцейські відділу протидії кіберзлочинам в Закарпатській області викрили двох жителів Ужгорода, віком 36 та 38 років, які викрали у потерпілого мобільний телефон. Вони здійснили несанкціонований вхід в додаток автоматизованої системи, який був встановлений на смартфоні заявника. Слідством встановлено, що в подальшому фігуранти кримінального провадження перерахували з карткового рахунку потерпілого близько 110 тисяч гривень. Готівку зловмисники облікували у кілька траншів через банкомати міста.

Обом раніше судимим ужгородцям у поліції повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за чотирма статтями Кримінального кодексу України, йдеться про крадіжку, вчинену групою осіб – (ч.2 ст.185), викрадення, привласнення документів або заволодіння ними шляхом шахрайства (ч. 3 ст. 357), незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків – (ч. 2 ст. 200) та втручання в роботу автоматизованих систем, вчинене групою осіб (ч.2 ст.361).

Зараз справу з обвинувальним актом слідчі поліції скерували для судового розгляду, за результатами якого фігурантам може бути призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до шести років.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар