Керівник поліції Закарпаття спілкувався з жителями краю


Під час прийому громадян начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Олександр Канцідайло зустрівся з жителями області. Усі звернення керівник ретельно вивчив та узяв під особистий контроль.

Сьогодні, 7 листопада, у приміщенні адмінбудівлі ГУНП в Закарпатській області відбувся особистий прийом громадян полковником поліції Олександром Канцідайло.

Під час особистого прийому, який тривав 3 години, до полковника звернулось 16 заявників з усієї області.

Більша частина звернень стосувалися розгляду та прийняття рішень по заявам громадян, стану розкриття та розслідування правопорушень, а також профілактики злочинності.

Олександр Олександрович уважно вислухав кожного, хто прийшов на прийом. Рішення з окремих питань вдалось прийняти на місці, з інших – інформація була взята до уваги, а вирішення питань керівник поліції пообіцяв контролювати особисто.

Нагадаємо, начальник Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Олександр Канцідайло проводить особистий прийом громадян кожен перший і третій четвер місяця з 10 до 12 години в адмінприміщенні ГУНП в Закарпатській області (м.Ужгород, вул.Ф.Ракоці,13).

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар