"Карпати 2021": на Закарпатті виявили 6 іноземців, які незаконно перебували на Україні

У рамках проведення операції «Карпати – 2021» прикордонники Мукачівського загону спільно з співробітниками Державної міграційної служби України та співробітниками Національної поліції впродовж тижня провели ряд заходів, спрямованих на припинення протиправної діяльності у прикордонні, повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

Так, під час здійснення перевірки законності перебування іноземних громадян на території України, зокрема в населених пунктах Бодалово, Косино, Підвиноградів, Хуст, Виноградів, що на Закарпатті, правоохоронці виявили шістьох іноземців, які протягом тривалого часу проживали в нашій країні незаконно.

Дві громадянки Росії, громадянка Білорусі, громадянка Монголії, громадянин Сирії та громадянин Угорщини мали недійсні дозвільні документи. Кожного з них притягнули до адмінвідповідальності за ч.1 ст.203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України».

Ще двох громадян Алжиру, які не мали при собі документів, прикордонники Мукачівського загону спільно з співробітниками патрульної поліції затримали сьогодні вранці на стаціонарному посту «Нижні Ворота».

Власним авто, іноземців на Закарпаття віз їх 32-річний співвітчизник.
Мету перебування в Україні алжирців та законність підстав, наразі встановлюють співробітники Воловецького районного сектору Головного управління Державної міграційної служби в Україні.

Відправ другу:
Залишіть коментар