Карантин завершено: в Угорщині анонсують музичні фести


В Угорщині після завершення карантину знову почали анонсувати великі музичні фестивалі, які мають відбутися у серпні.

Утім найбільший з них SZIGET таки перенесено на наступний рік.

Фестиваль STRAND (18-22 серпня). З цьогорічних попередньо заявлених виконавців відмінили виступи SUM 41, Ellie Goulding та Milky Chance. Наразі домовлено, що всі вони виступатимуть на STRAND 2021.

Натомість підтвердили свою участь Parov Stelar, Timmy Trumpet, Martin Solveig and Wilkinson. Крім того, цього серпня на фестивалі також виступлять Alle Farben, Sikdope, Funtcase, Chime, Franky Nuts та Oliverse, а також ще 150 виконавців.

Цьогорічний фестиваль STRAND викликав великий інтерес, адже він практично замінить інший відомий фестиваль SZIGET, який цього року скасували через пандемію коронавірусу.

Однак організатори підкреслюють, що у випадку, якщо щось піде не так – гроші за квитки повернуть. Це стосується всіх інших угорських фестивалів.

Також запланований SZIN – Молодіжний фестиваль у Сегеді (26-29 серпня). Його рекламують як один з найбільш колоритних та екологічно свідомих музичних фестивалів у країні. Серед хедлайнерів – Russkaja, Jason Derulo, John Newman, Rudimental та інші.

Також заплановані музичні фестивалі EFOTT на озері Веленце за участі понад 100 музикантів (26-30 серпня), “Колорадо” (26-29 серпня), Фестиваль вуличної музики у Веспремі та інші.

Відправ другу:
Залишіть коментар