Карантин вихідного дня: нова заява від МОЗ

“Запровадження в Україні карантину вихідного дня покликане запобігти стрімкому поширенню коронавірусу до такого рівня, коли з напливом хворих не зможе справлятися медична система країни”, – так посилення і водночас введення нових обмежень для українців пояснив на брифінгу 10 листопада міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Нам дуже важливо зупинити ту швидкість, із якою розповсюджується COVID-19. Мета єдина – щоб навантаження на медичну систему було допустимим”, – зазначив глава МОЗ.

Він підкреслив, що допустимим є таке навантаження, коли лікарні в регіонах будуть здатні надати допомогу всім громадянам – незважаючи на те, в якому “куточку нашої країни” вони перебувають.

“Але медична система має межу. Максимальна кількість ліжок, а це вже 50% такого фонду – 83 тисячі ліжко-місць – критична цифра, яку ми порахували в розрізі кожної області, лікарні, щоб не зупиняти надання медичної допомоги від інших хвороб”, – наголосив Степанов.

Міністр запевнив, що медики продовжують рятувати пацієнтів від різних захворювань, зокрема й проводять хірургічні втручання.

Відправ другу:
Залишіть коментар