Італія з 31 липня скасовує обмеження на подорожі з України

Італія з 31 липня скасовує обмеження на подорожі з України з туристичною метою. Але для мандрівників залишається низка правил, зокрема 5-денна самоізоляція, повыдомляє Громадське.
Про це повідомляє посольство України в Італії.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я Італії, з 31 липня Україна потрапляє до переліку країн категорії D, для яких скасовується заборона на поїздки, зокрема туристичні, в Італію.

Для в’їзду в країну потрібно показати негативний результат ПЛР-тесту та експрес-тесту, зроблений за 72 години до приїзду. Усі мандрівники повинні перед подорожжю заповнити форму санітарного контролю Passenger Locator Form.

А вже після прибуття до Італії громадяни мають самоізолюватися на 5 днів, після чого зробити повторний тест на коронавірус, щоб підтвердити негативний результат.

Такі умови в’їзду діятимуть до 30 серпня.

15 липня через сприятливу епідемічну ситуацію ЄС вніс Україну до «зеленого списку» країн. Це означає, що країнам ЄС рекомендували скасувати заборону на необов’язкові поїздки з України, зокрема з туристичною метою. Проте остаточне рішення кожна держава ухвалює самостійно. Також країни самі встановлюють правила в’їзду.

Кордони для українських туристів уже вирішили відкрити зокрема Литва, Латвія, Естонія, Німеччина, Нідерланди, Австрія, Словаччина, Фінляндія, Бельгія, Словенія, Франція, Данія та Швеція.

Однак слід пам’ятати, що у ЄС «зелений список» регулярно переглядають, тому ці норми часто змінюються. Так, необов’язкові поїздки для українців в Естонію та Литву були заплановані лише до 25 липня, але наразі дозвіл на в’їзд продовжили до 1 серпня.

Відправ другу:
Залишіть коментар