ІТАЛІЯ ПІДТРИМАЛА СТВОРЕННЯ ТРИБУНАЛУ ЩОДО MH17

Італія виступить співавтором проекту резолюції щодо міжнародного трибуналу стосовно катастрофи МН17, який було збито у небі над Донеччиною минулого року.
Італія стяг
Про це повідомляє посольство України в Італії на своїй сторінці у Facebook.

“За результатом спільного демаршу посольств України, Австралії, Бельгії та Голландії в МЗС Італії з метою отримання підтримки Італії стосовно проекту резолюції РБ ООН про створення трибуналу з розслідування катастрофи MH17, італійська сторона оголосила про своє рішення виступити співавтором відповідного проекту резолюції з метою встановлення істини та покарання винних у трагедії, яка забрала життя близько 300 осіб”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, рівно рік тому в небі над Донецькою областю збили пасажирський лайнер авіакомпанії Малайзійські авіалінії, в якому 298 людей летіли з Нідерландів до Малайзії. Україна підозрює у знищенні “Боїнга” проросійських терористів, які збили його за допомогою російської установки ЗРК “Бук”.

Кілька країн вимагають від ООН створення трибуналу у справі MH17. Україна, Нідерланди, Малайзія та Велика Британія підтримали цю пропозицію. Росія, яка намагається перекласти провину за збиття літака на Україну, висловилася проти.

Водночас американські журналісти опублікували частину доповіді нідерландських слідчих. Згідно матеріалів доповіді, MH17 був збитий терористами за підтримки Росії.

Відправ другу:
Залишіть коментар