Існує висока загроза реваншу опозиційних сил

Народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий під час зустрічі з журналістами та партактивом у Львові розповів про рік президентства Порошенка та загрозу реваншу опозиційних сил у ВРУ.
Лозовий
«Ми зараз підводимо підсумки першого року президентства Петра Порошенка. Безумовно всі ми тепер бачимо, що це була помилка, що навіть третина обіцянок не виконана, в першу чергу це те, що стосувалося швидкого завершення АТО і соціального захисту військових та добровольців», – сказав Лозовий.

«Ми безумовно поважаємо вибір українського народу і це дуже прикро, що народ помилився і ніхто, я думаю, не заперечить цього», – додав політик.

В цілому, за словами політика, позиція партії така, що її категорично не влаштовує зовнішня і внутрішня політика, яку веде вище керівництво держави, проте виходити з коаліції РПЛ не буде: «Ми розуміємо, що для нас вихід з коаліції може дати не мало політичних дивідендів, через тотальне розчарування в тому, що робить влада. Тобто для нашого рейтингу було би вигідніше вийти з коаліції, але політик відрізняється від державного діяча тим, що політик думає про рейтинг, а державний діяч думає про Україну», – сказав він.

За його словами, сьогодні розвал коаліції несе багато загроз, одна з яких та, що буде створена нова коаліція на основі Блоку Петра Порошенка, олігархічно-лобістських груп Єремеєва-Хомутинника та злодійського опозиційного блоку.

«Але існує й інша загроза реваншу. Оскільки влада себе поводить незграбно, не думаючи про маленького українця і про те, як вижити простій українській сім’ї, люди патріотично налаштовані можуть не піти на вибори вже так масово, а вони цілком можуть бути достроковими, а от виборець опозиційного блоку на вибори піде і відсоток голосів за них може бути надзвичайно високим, що становить колосальну загрозу реваншу того тиранічного режиму, який наша нація подолала під час революції Гідності. Якщо я не помиляюся, то якраз львів’ян було найбільше серед тих, хто віддав життя під час тих подій. І найстрашніше буде, якщо подвиг цих людей, які воювали і зараз воюють за Україну буде даремним. Ми зробимо все , щоб цього не сталося» – зазначив Лозовий.

Відправ другу:
Залишіть коментар