Іршавський район перейняв естафету з висадки молодих деревцят японської вишні (ФОТО)

Не минуло і тижня як завершилась акція по озелененню загальноосвітніх закладів міста Хуста та Хустського району, започаткована народним депутатом України Валерієм Лунченко – естафету перейняв Іршавський район.

 

Останньою локацією ініціаторів акції на Хустщині стала Березівська ЗОШ, де в ході висадженя молодих деревцят японської вишні, Валерій Лунченко анонсував розширення екологічної акції на сусідні райони.

Сьогодні ж, 28 березня, за підтримки народного обранця, а також депутатів Іршавської міської ради Юрія Примич та Олесі Примич та громадського діяча Василя Кормош, депутати та мешканці міста продовжили добру справу у місті Іршава.

 

Окрім екологічного аспекту, цвітіння сакур забезпечує неймовірне естетичне задоволення.

Краса цих деревцят не залишає байдужим жодного перехожого. Відомо, що цвітіння сакур сприяє регіональному туризму, а найбільш цінуються передостанні дні, коли дерева ще рясно вкриті квітками, але пелюстки вже легко відділяються і літають навколо з вітерцем, що часто порівнюється зі сніговою хуртовиною.

Тож невдовзі рожевим цвітом японських дерев милуватимуться вчителі, учні та батьки Іршавських загальноосвітніх шкіл № 1 та № 2, а також жителі мікрорайону вулиці Шкільної (в районі багатоквартирних будинків) та мешканці й гості міста у центральній частині Іршави.

До акції долучилось і перше село Іршавського району – село Ільниця. Тут неймовірною красою дерев насолоджуватимуться у загальноосвітній школі № 1 та по вулиці Шахтерська.

Загалом, цього дня було висаджено близько 100 садженців японської вишні.

Відправ другу:
Залишіть коментар