Інтимне життя псують солодощі

Солодощі навіть в помірних кількостях можуть бути шкідливі для здоров’я, – або, принаймні, для сексуального життя.
Інтимне життя
Вчені з Університету Юти проаналізували вплив цукру на мишей, і виявили, що мишачий еквівалент трьох пляшок солодкої газованої води в день мав значні негативні наслідки для тривалості життя і суперництва за статевого партнера.

Тривалість життя самок, яких годували цукром, була в два рази менше, ніж у контрольної групи мишей, які отримували, в цілому, таку ж кількість калорій. Самці на цукровій дієті не вмирали раніше, однак вони відчували труднощі, конкуруючи з самцями з контрольної групи за самок, з меншою ймовірністю утримували територію і народжували потомство.

“Відкриття свідчать про новий рівень тривоги при споживанні навіть невеликих доз цукру”, – говорить глава дослідної групи, біолога Уейна К. Поттса. Приблизно 80% речовин, небезпечних для мишей, небезпечні і для людей, так що, можливо, що вплив доданого цукру на організм може бути схожим у людей, зазначає вчений.

Поттс і його колеги вибрали комбінацію цукрів, яка відповідає кукурудзяному сиропу: співвідношення глюкози і фруктози 50 на 50. Збільшення кількості цукру в типовій американській дієті в останні десятиліття в основному приписується більш широкому вжитку кукурудзяного сиропу з високим вмістом фруктози.

Відправ другу:
Залишіть коментар