Інклюзивна освіта на Закарпатті: з чого почати батькам (ВІДЕО)

В Україні система інклюзивної освіти знаходиться на ранньому етапі розвитку. Більше тисячі дітей наразі перебувають на інклюзивному навчанні у школах Закарапаття.

Та з чого ж треба почати батькам, які планують віддати свою дитинку на таку форму навчання?

Адміністрація школи займається пошуком асистента.Та важливо роз’яснити кілька моментів – хто ж такий асистент.

До прикладу у 20 школі навчається 11 діток на інклюзії. Та не всі мають асистента. Пані Наталія працює асистентом вчителя у класі, де є дітки на інклюзивній формі навчання. Каже, щоб надати гідне навчання дитині, у цій формі навчання обов’язково повинна бути співпраця. Інклюзивна освіта сприяє розвитку різноманітних навичок і соціалізації особистості. Завдяки ній люди з особливими освітніми потребами можуть відчувати себе частиною суспільства, знаходити друзів і переймати загальноприйняті моделі поведінки.

Аспектів вдалого процесу навчання на інклюзивній формі дуже багато. До слова під час такої форми навчання важливо знати навіть про емоційний стан дитини.

Розвиток інклюзивного навчання – питання, яке завжди у пріоритеті. І хоч тут ще є над чим працювати, але бачимо, що спільними зусиллями можна зробити все, для того, аби діти на інклюзивному навчанні здобули всі необхідні знання, а процес навчання став для них особливим та цікавим.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Відправ другу:
Залишіть коментар