Індустріальний парк Марамуреш в селі Солотвино, що на Тячівщині внесли в реєстр (ВІДЕО)

Це перший зареєстрований індустріальний парк на Закарпатті з початку воєнного стану. Він спеціалізуватиметься на галузі меблевої промисловості та деревообробки. Цей парк дасть понад 5000 робочих місць та принесе інвестиції і дасть можливість розвиватися деревообробній галузі в регіоні. Розвиток відчують й усі дотичні сфери.

Попередні домовленості про співпрацю уклали вже з 20 закордонними компаніями з виготовлення меблів. Багатомісячна кропітка робота над внесенням до реєстру індустріального парку в селі Солотвино, що на Тячівщині, сьогодні увінчалась успіхом. Відповідне розпорядження ухвалили на засіданні Кабінету міністрів України. Це перший парк, що внесений до реєстру в умовах воєнного стану. Більше того, це перший індустріальний парк, що внесений за новою процедурою реєстрації парків. Розвиток сфери виготовлення меблів залучить в регіон нові інвестиції, а в сьогоднішніх умовах може дасти змогу закріпити за Закарпаттям кластерність щодо меблевиробництва.

Закарпаття сьогодні є надійним економічним тилом України. Реєстрація індустріального парку Марамуреш є одним із багатьох кроків для розвитку бізнесу, зокрема релокованого з гарячих точок на Закарпаття. Наразі підписали домовленість понад 20 компаній з керуючою компанією, яка займалась реєстрацією парку Марамуреш.

Ці меблевиробники попередньо дають згоду заходити і вкладати інвестиції навіть в умовах воєнного стану. Переважна кількість компаній румунські, і також деякі підприємства інших країн Європи.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Відправ другу:
Залишіть коментар