Губернатор Закарпаття переконаний, що гроші для фінансування ПТНЗ в Мукачеві є

Про це Геннадій Москаль поініформував на офіційній сторінці.
Москаль

“Акцію протесту з перекриттям автодороги “Київ – Чоп”, яку влаштували в понеділок працівники та учні мукачівських профтехучилищ, спровокувала мукачівська міська влада, яка, грубо порушуючи закон про Держбюджет, відмовляється фінансувати три професійно-технічні навчальні заклади. Близько п’ятсот працівників і майже дві тисячі учнів з початку року не отримують зарплату й стипендію, 72 дітей, які є круглими сиротами, не забезпечуються гарантованим державою триразовим харчуванням, а в самих навчальних закладах не йде проплата за енергоносії.

Гроші для фінансування в Мукачеві є, на початок року сума вільних залишків тут перевищує 56 мільйонів гривень. В інших обласних містах Закарпаття професійно-технічні заклади фінансуються з міського бюджету – працівники отримують зарплати, учні стипендію, йде проплата за енергоносії. І те, що цього не хочуть робити в Мукачеві, ні пояснити, ні виправдати не можна. Мукачівська міська влада зробила заручником своєї некомпетентності і впертості дітей, абсолютна більшість яких – із незаможних чи неповних сімей. Якщо в Мукачеві й далі відмовлятимуться фінансувати ПТНЗ, це призведе до соціального вибуху, вина за який повністю ляже на міську владу”, – заявляє Геннадій Москаль.

29 лютого біля Мукачева протестувальники перекривали трасу Київ – Чоп. Головна вимога учасників акції – відновлення фінансування ПТУ.

Відправ другу:
Залишіть коментар