Гравці ФК "Минай" здорожчали вдвічі - трансферна ціна становить понад 70 мільйонів гривень

Про це повідомляє інформаційний департамент ФК “Минай” з посиланням на Transfermarket.

За інформацією провідного спортивного німецького сайту Transfermarket.com, трансферна ціна гравців «Минаю» складає 2,65 млн. євро. Минулого року (станом на кінець 2018-го) ця цифра була вдвічі меншою – 1,35 млн. євро, отже можна стверджувати, що наші гравці, на думку експертів, подорожчали вдвічі.

Найдорожчим серед футболістів закарпатської команди фахівці transfermarket називають Максима Жичикова – трансферну вартість його оцінюють у 300 тисяч євро.

На другому місці Андрій Попович, Роберт Гегедош, Анатолій Нурієв, Максим Гавриленко – їх оцінюють мінімум в 175 тисяч. Трохи менше, 150, коштує трансфер Олександра Маткобожика, Петра Стасюка та Артура Карнози, а Вадим Страшкевич – 125 тисяч.

Варто відзначити, що у порівнянні з минулим роком найбільше ціна найбільше виросла на Петра Стасюка – із 75 до 150 тисяч. А ще подорожчали Гавриленко (на 50 тисяч), Нурієв та Гегедош (на 75 тисяч), Маткобожик, Маїк, Пиняшко та інші. Порівняти ціни можете ось тут або ось тут.

З повним списком трансферної вартості за версією Transfermarket можна ознайомитися за посиланням https://www.transfermarkt.com.ua/fk-minaj/kader/verein/61825/plus/0/galerie/0?saison_id=2019.

Відправ другу:
Залишіть коментар