Графічний Паланок: в Мукачеві провели майстер-клас для дітей (ВІДЕО)

У дитячій художній школі в Мукачеві провели майстер-клас з створення архітектурного пейзажу.

Предметом уваги став “Замок Паланок”, вишукана історична памʼятка міста. На занятті живопису відвідувачі не тільки вивчили новий стиль мистецтва — графіку, але й зрозуміли, чому необхідно шанобливо ставитись до памʼяток історії та архітектури.

Майстер-клас з графіки «Замок Паланок» провели у дитячій художній школі у Мукачеві. На захід завітали діти віком від 7 до 11 років, які полюбляють малювати. Викладачка розповіла, що для діток у художній школі планують проводити велику кількість творчих заходів та майстер-класів.

Менторка організації «Поруч» Мукачево Вікторія Коновалова розповіла, що проект був створений для того аби діти знайшли собі нових друзів та провели вільний час з користю. На проекторі висвітлили фотографії історичної будівлі аби діти могли обрати що саме будуть відтворювати.

Викладач приділила кожному з учасників увагу та пояснила як графічно відтворити замок Паланок. Мама одної з учасниць майстер-класу розповіла чому привела свою доньку сюди.

Діти не тільки провели час з користю та змогли відтворити історичну пам’ятку, але й отримали задоволення від процесу та результату.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар