ГПУ: за підозрою у скоєнні терактів у Мукачевому затримано четверо бійців "ПС"

У кримінальному провадженні за фактом участі у злочинній організації та вчинення терористичних актів у Мукачевому затримано 4 осіб. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.
Правий сектор
Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами створення і участі в злочинній організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також вчинення терористичних актів, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст. 258 КК України.

Розслідуванням встановлено, що 11 липня у м.Мукачеве та на автодорозі “Київ-Чоп” група осіб з кола бійців “Добровольчого українського корпусу військово-політичного руху “Правий сектор” із застосуванням вогнепальної зброї та вибухових засобів вчинили терористичні акти, внаслідок чого цивільним особам та співробітникам правоохоронних органів спричинено вогнепальні та осколкові поранення різних ступенів тяжкості.

Також пошкоджено та знищено автотранспортні засоби, що належать цивільним особам та правоохоронним органам, тобто заподіяно тяжкі наслідки.

За повідомленням, у ході розслідування кримінального провадження, в порядку ст. 208 КПК України, під час вчинення вказаних злочинів затримано 4 осіб у камуфляжному одязі, які мали відзнаки руху “Правий сектор”.
Як зазначається, всім вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень.
“Двоє з вказаних осіб з пораненнями перебувають в лікарняному закладі. Під час затримання у затриманих вилучено предмети, схожі на автоматичну зброю”, – сказано у повідомленні.
У кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, призначено криміналістичні експертизи.

На даний час вирішується питання щодо звернення до суду з метою обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, Служба безпеки України вилучила в осіб, в яких виник конфлікт з представниками “Правого сектора” на Закарпатті, вогнепальну зброю, гранати, патрони та інше озброєння.
Протягом трьох днів було проведено більше 40 обшуків.

Відправ другу:
Залишіть коментар