ГПУ відсудила у коханки Януковича дитячий санаторій

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич» має повернути державі дитячий санаторій в с.Циблі на Київщині.
Гпу
Таке рішення ухвалив господарський суд Київської області за позовом Генеральної прокуратури, передають «Наші гроші».
«ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич» має повернути державі дитячий санаторій в с.Циблі Київської області через неправомірно укладений в 2010 році договір оренди», – йдеться в публікації.
Суд встановив, що у вересні 2010 року ЗАТ «Дитячий оздоровчий комплекс санаторного типу «Славутич» та Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» уклали договір, за яким приватне підприємство отримало в оренду дитячий санаторій площею 2142,02 кв м. але на той час майно санаторію не перебувало у статутному фонді «Артема» через відповідний наказ Міністерства регіонального розвитку. Це і стало причиною порушень законодавства під час укладання договору оренди.
До того ж, суд встановив, що згідно норм закону про державний бюджет, в 2010 році все держмайно мало здаватися в оренду на підставі конкурсу, а у випадку зі «Славутичем» такого не проводилося.
Під час розгляду справи балансоутримувач санаторію ДП «УкрНТІ «Промтехнологія» повідомив, що ще в квітні 2014 року порадило ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич» продовжити у Фонді Держмайна договір оренди, строк якої закінчувався. Але станом на травень 2015 року фірма договір не переуклала.
Нагадаємо, 99,96% в уставному фонді ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич» належить благодійному фонду «Дорога майбутнього», засновником якого є коханка екс-президента Віктора Януковича Любов Полєжай.
У червні 2014 року «УкрТІ «Промтехнологія» подало до суду на орендарів, вимагаючи від них погасити борг за грудень 2013 року – березень 2014 року у 7,9 тис грн, врахувавши в нього пеню та штрафи. Однак через кілька днів суд отримав від компанії Полєжай зустрічний позов, в якому та вимагала компенсувати їй проведений в санаторії ремонт. Роботи фірма оцінила в 18 млн грн, а господарський суд Київської області вирішив стягнути ці гроші з держпідприємства.
За даними видання, прокуратура на це рішення подала апеляцію і нині справа розглядається в Київському апеляційному господарському суді.

Відправ другу:
Залишіть коментар