ГПУ повідомила про підозру екс-начальнику одеської міліції через події 2 травня

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру у службовій недбалості під час подій 2 травня 2014 колишньому начальнику ГУ Міністерства внутрішніх справ в Одеській області.
Гпу
Про це йдеться у повідомленні на сайті ГПУ.

«Генпрокуратура проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами ГУ МВС в Одеській області, які не забезпечили охорону громадського порядку 2 травня 2014 в Одесі, що призвело до трагічних наслідків. За результатами попереднього розслідування екс-голові ГУ МВС в Одеської області 30 квітня 2015 повідомлено про підозру у службовій недбалості», – вказано у повідомленні.

У ході слідства встановлено, що керівництво МВС не забезпечило належної охорони громадського порядку, що призвело до зіткнення колони учасників маршу «За єдність» з організованою групою осіб, які намагалися перешкодити проведенню цього маршу. Внаслідок зіткнень почалися масові заворушення на площі Куликове поле біля Будинку профспілок і на деякий час повністю вийшли з-під контролю міліції.

«В результаті в районі Грецькій площі отримали вогнепальні поранення 18 осіб, з яких 6 загинули. Під час пожежі в Будинку профспілок загинули 42 людини, з яких 10 отримали тілесні ушкодження внаслідок падіння, намагаючись врятуватися від пожежі і 32 – загинули внаслідок отруєння чадним газом і продуктами горіння. Всього під час масових заворушень понад 250 осіб отримали тілесні ушкодження», – зазначили в ГПУ.

Також вказано, що колишній заступник начальника одеської міліції Дмитро Фучеджі перебуває в розшуку.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі під час масових заворушень загинуло 48 осіб. Більшість жертв трагедії загинули в Будинку профспілок.

Відправ другу:
Залишіть коментар