Горондівська ОТГ - процес об'єднання затягнувся на 2 роки

Децентралізація – процес, що охоплює все більше населених пунктів Закарпаття і України в цілому. Однак цей процес не завжди проходить мирно. Яскравий приклад – Горондівська ОТГ. Ще 2 роки тому жителі сіл Горонда, Страбичово і Жнятино домовилися про об’єднання в одну територіальну громаду. Час пройшов, а процес і досі не завершений.

Ще навесні 2017-го села жителі сіл Горонда, Страбичово і Жнятино, що на Мукачівщині, домовилися про об’єднання в одну територіальну громаду. Однак із часом у Жнятині відмовились від такої ідеї й повідомили, що хочуть об’єднуватися з Мукачевом.

Та як стало відомо згодом, такої позиції притримуються не всі жителі цього села, а лише невелика його частина на чолі з головним ініціатором – сільським головою.

Депутатка Жнятинської сільської ради Наталія Костик каже, переконана, люди просто залякані, саме тому підтримують сільського голову.

За словами жителя Жнятина п. Едуарда: з Мукачевом буде краще, але на питання «чому?» точно відповісти не може. П. Ірина також підтримує ідею приєднання до міста. Каже, її позиція така, бо працює у Мукачеві.

Деякі жителі села Жнятино все ж зголосилися говорити на камеру. За їхніми словами, рішення приєднатися до Городнівської ОТГ буде найоптимальнішим. І щодо цього існують об’єктивні пояснення.

В той час, коли жителі сіл Страбичово й Горонда вже успішно співпрацюють в новоствореній ОТГ, жнятинці й досі залишаються на роздоріжжі через бажання одних рухатися вперед та небажанням інших відпускати владу зі своїх рук.

Відправ другу:
Залишіть коментар