Гори серед купи сміття: чому питання рахівського сміттєзвалища досі не вирішене (ВІДЕО)


Інформація про рахівське сміттєзвалище з року в рік потрапляє до новин різних інформаційних видань та телеканалів, адже воно знаходиться прямо на березі річки Тиса.

Місцеві чиновники кажуть, неодноразово зверталися до різних органів влади з проханням про допомогу у цьому складному питанні. Однак й досі з проблемою доводиться боротися самостійно.

Аби хоч якось врегулювати ситуацію та унеможливити попадання сміття у річку власними силами побудували дамбу. Депутат Рахівської районної ради каже, без міжнародної фінансової підтримки розв’язати це болюче питання просто неможливо. Й додає, ще минулого року обласна рада розпочала вести переговори з турецькими інвесторами про будівництво сміттєпереробного заводу. Тож є сподівання, що найближчим часом справа зрушить з мертвої точки.

За словами голови Рахівської РДА це питання потребує комплексного підходу й вирішити його на рівні району або навіть області просто неможливо. У свою чергу, голова Закарпатської ОДА каже нині обласна влада вже має на розгляді кілька пропозицій від інвесторів. Якщо представники різних країн нададуть свої конкретні пропозиції щодо технології та строків роботи, то вони в найкоротші терміни будуть опрацьовані і взяті до уваги.

Поки розмови ведуться, через безвихідь люди продовжують скидати непотріб у річку, а чергові паводки забираючи сміття з полігонів несуть його у бік країн-сусідів. Варто сподіватися, вже найближчим часом чиновники усіх рівнів від розмов перейдуть до справ й такі омріяні сміттєпереробні заводи все ж з’являться на Закарпатті.

Відправ другу:
Залишіть коментар