Google і Qualcomm готують прототип смартфона Tango

Компанія Google оголосила про плани по розробці нового прототипу смартфона Project Tango спільно з Qualcomm. Ця розробка покликана стати референсним продуктом для виробництва в недалекому майбутньому роздрібних версій апаратів.
Смартфон tango
Tango був анонсований у минулому році; це проект тривимірної картографічної технології для смартфонів і планшетів, яка повинна була дістатися до пристроїв на початку 2015 року. Цей термін був зірваний і референсні пристрої не були готові до наміченої спочатку дати. Тепер же спільно з Qualcomm Google сподівається завершити створення прототипу і запропонувати його виробникам, які пізніше в нинішньому році можуть представити свої версії продукту.

Зараз доступний комплект розробки планшетів на процесорі Nvidia Tegra K1, однак новий прототип зменшиться в розмірах до належного смартфонам стану. Він працюватиме на чіпі Qualcomm Snapdragon 810 і отримає ряд датчиків, що роблять можливим створення тривимірної карти простору. В Qualcomm говорять, що розробники отримають новий комплект засобів розробки в третьому кварталі року.

Відправ другу:
Залишіть коментар