Гонтарева: Колись я розповім всю правду

Глава НБУ Валерія Гонтарєва заявила, що учасники ринку розгойдували валютний ринок фіктивними котируваннями, а сама вона “колись розповість”, як це було. Про це глава Нацбанку сказала в інтерв’ю “Українській правді”.
Гонтарева

“Ось скажіть, на ринку, на якому глобально не вистачає валюти, скільки треба грошей, щоб його розгойдати, знаючи, що Нацбанк зі своїм інструментарієм на інтервенції ходить тільки для НАК “Нафтогаз”, знаючи, що за програмою МВФ це жорстко регламентовано? На яку суму це можна зробити?.. Я думаю це можна зробити на суму до 100 мільйонів доларів, і я можу сказати, що це можна зробити котируваннями більше, ніж реальними покупками. Колись, гадаю, я зможу показати, яким чином це було зроблено”, – сказала вона.

“Ви бачите, як мене відкритим текстом намагаються змусити піти з посади глави Нацбанку. Адже маски рано чи пізно зриваються. Ви потім подивіться, що відбувається. Коли ми обговорювали цю ситуацію в четвер, ми думали, що це реальні імпортери, які почали нервувати, купуючи валюту за будь-яким курсом. Потім настає понеділок, вівторок, ми запроваджуємо заходи, потім настає середа, а потім з боку ви бачите під іншим кутом. Давайте обмежимося тим, що ми посилимо перевірку контрактів імпортерів”, – додала вона.

Нагадаємо, також Гонтарева заявила, що ображається на президента, бо він її не захищає.

Відправ другу:
Залишіть коментар