Головні причини, які штовхають жінок на зраду

Кажуть, у кожної поважаючої себе жінки повинен бути і чоловік, і коханець. Але ти сама вирішуєш: бути чи не бути. Тим не менш, причини для зради знайдуться завжди.
Зрада
Щоб порівняти
Жіноча цікавість не знає меж. Ти давно заміжня, і вже забула, як воно було з іншими. Секс з чоловіком тебе влаштовує, але не дає спокою думка: а як вийшло б з іншим? Зазвичай, якщо жінка змінює через цікавість, ця зрада виявляється разовою. Тому що в більшості випадків, вона розуміє, що не варто було через сумнівний сексу з чужим чоловіком ставити під ризик міцні сімейні відносини.

Щоб втілити фантазії
З чоловіком секс давно став нудним і одноманітним. Він не хоче навіть чути про сексуальні експерименти, виникає відчуття, що він взагалі втратив інтерес до сексу. І тоді ти шукаєш вихід своїм сексуальним фантазіям. От тільки знайти людину, яка згоден буде їх розділити, буде не так просто.

Помститися чоловікові
Ти дізналася, що він тобі зрадив. І вирішила відповісти йому тим же. Якщо твоя зрада спровокована тільки почуттям помсти, навряд чи ти будеш задоволена своїм вчинком. Займатися сексом з чоловіком і думати: ось, дорогий, тепер я тобі помстилася, – задоволення сумнівне.

Щоб відчути себе жінкою
Так, для нас дуже важливо відчувати себе бажаними, красивими і сексуальними. Не всі чоловіки, на жаль, можуть дати своїм дружинам ці відчуття. І тоді жінки шукають визнання і любові в чужих обіймах.

Щоб самоствердитися
У цьому випадку, жінки схильні вибирати важкодоступних чоловіків, щоб підкорювати їх. Тут основна мета не задоволення від сексу, а досягнення мети. Спокусивши чоловіка своєї мрії, жінка сама собі доводить свою неповторність.

Відправ другу:
Залишіть коментар