Голова Закарпатської ОДА : "Підняття тарифів - це неправильно, несправедливо і неприпустимо"

Відбулася позачергова сесія Закарпатської обласної ради.

На ній голова Закарпатської ОДА наголосив, що урядом, за дорученням Президента України, прийнято рішення про встановлення верхньої межі вартості газу для населення 6 грн 99 коп, доставка газу – 1 грн 78 коп.
Також, уряд працює над встановленням компенсацій за спожиту електроенергію.

Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА:
“Ми всі є народ. Ми всі живемо зі своїх зарплат і ми всі платимо за газ однакові тарифи. Відносно підняття тарифів – це не правильно. Це не справедливо. Це не припустимо, особливо під час пандемії. Із цим ніхто не сперечається. Ми ж не намагаємося комусь довести, що у нас все окей, ми з цим погоджуємося.

Закарпатці праві на сто відсотків і ми знову підводимо до наших повноважень, що ми можемо зробити у цій ситуації. Те, звернення, яке люди підготували, ініціативна група, після мирного мітингу, який відбувся під стінами Закарпатської ради та адміністрації, у цьому зверненні є речі, які можуть бути враховані в нашому з вами житті. А є речі, які не можуть бути врахованими ні при яких обставинах. Так ось, те, що може бути враховано у нашому житті, ті позиції, які ми можемо виправляти і доопрацьовувати на користь наших людей, сьогодні, 19 січня внесені у звернення Закарпатської обласної ради. Народні депутати, усі політичні сили, усі, ви бачили, що було одноголосне рішення прийнято на сесії. І воно зафіксовано у зверненні до Президента України, до Кабінету Міністрів, до Верховної Ради України.

Можемо, далі мітингувати, але я повторюю питання ми за процес чи ми за результат ? Те, що ми сьогодні змогли зробити задля результату – ми зробили. Ось, власне і відповідь на питання закарпатців. І ви усі чудово знаєте, так як і ми слідкуємо за новинами, що ціна на газ уже зменшена. Так це не достатньо, але й ціна на транспортування зменшена. Відносно транспортування ще продовжується засідання, кінцева цифра, яка була озвучена – 1 грн 78 коп за один кубометр, вона може ще бути менша.

Сьогодні працюють над тим, щоб ті хто опалює електроенергією отримуватимуть компенсацію, тобто цей процес до зниження ціни на послуги над ним працюють кожен день. І влада на усіх щаблях, вона шукає вихід із ситуації, а мітингувати далі, так, можна мітингувати. Але, я наполягаю, давайте разом працювати на результат до якого ми всі з вами прагнемо!”

Відправ другу:
Залишіть коментар