Голова однієї з сільських рад Воловецького району напав на патрульного поліцейського

Вчора, близько 20:20 до стаціонарного посту «Нижні Ворота», де вже другий день працюють патрульні поліцейські Ужгорода та Мукачева, під`їхала темна Шкода Октавія.
Поліція
Водій зупинився недалеко від посту, а з автівки голосно лунала музика. Один з патрульних підійшов до авта, аби зробити водієві зауваження. Водій не відразу відреагував.

Під час розмови патрульний відчув різкий запах алкоголю від керманича. Тим часом чоловік, який був на пасажирському місці вийшов з автомобіля і сильно жестикулюючи почав сперечатися з патрульним. Поліцейський зробив зауваження і йому та чоловік, від якого теж було чути алкоголем, не реагував, а прохання заспокоїтися його лише розгнівало і обурило.
Sorry, there are no polls available at the moment.
Після короткої розмови та спроби поліцейського усно заспокоїти чоловіка, пасажир просто накинувся на патрульного, намагаючись побити його і наніс кілька ударів у ділянку шиї та грудної клітини, після чого патрульні застосували до нетверезого чоловіка кайданки та викликали слідчо-оперативну групу воловецького райвідділку поліції.

Патрульні з`ясували, що порушником є голова однієї з сільських рад Воловецького району.

Міру покарання чоловікові встановить слідство.

Водій відповість за керування автомобілем у стані алкогольного сп`яніння.

Відправ другу:
Залишіть коментар