Глагола готує колективне звернення депутатів щодо ремонту вулиці Волошина

Про це на своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук пише сам журналіст та діючий депутат Віталій Глагола:

“Влітку петиція Ващук Андрій щодо ремонту історичної вулиці Волошина в Ужгороді набрала необхідну кількість підписів ужгородців, а віз і нині там.

Сьогодні готую колективне депутатське звернення до міськради і її відповідних департаментів із вимогою розробити проект ремонту вулиці із залученням спеціалістів. Починаючи від представників Save Uzhhorod до конксультативної ради з питань охорони культурної спадщини Закарпатської ОДА та інших спеціалістів.

Туристи, які приїздять в Ужгород – не мають бачити отакі тротуари в історичному серці міста. Це – наше обличчя. Основне – весь процес має бути відкритий до обговорення громадськості, аби не було конфліктів і неясностей, як із набережною Незалежності, де за планом спочатку була заміна сторичної бруківки біля медфаку і зрізка кількох дерев.

До мого звернення вже готова приєднатись вся фракція Рідне Закарпаття та інші депутати міськради Алла Чернобук та Віктор Качур. Якщо ще є депутати, які хочуть підтримати колективне звернення до Ужгородська міська рада. – ставте плюс в коменти. Є час до 14:00.

Далі буде довгих глях – від розрозробки грамотного проекту до фінансування робіт і контролю якості. Головне – усе має бути прозоро і відкрито.”

Відправ другу:
Залишіть коментар