Гірські рятувальники Закарпаття тренувалися на горі Гимба

Гірським рятувальникам Закарпаття постійно треба бути в формі для порятунку людей в екстремальних умовах. Зараз, у розпал лижного сезону ДСНСники відпрацьовують відповідні навички.

Учора, 02 лютого, такий захід відбувся на схилах гори Гимба, що в с. Пилипець Хустського району. Рятувальники Воловецької пошуково-рятувальної групи, до якої входять підрозділи Нижньоворітського, Міжгірського, Пилипецького та Устьчорнянського пошуково-рятувальних відділень відточували свої навички з порятунку людей та надання долікарської допомоги.

Цього разу основна увага приділялася транспортуванню умовного потерпілого по складному гірському рельєфу за допомогою спеціального рятувального засобу – зимові сани-волокуші “ак’я”. Також відпрацьовувалися навички як проводити першочергові заходи під час різного роду травм тіла людини та при інших невідкладних станах, приміром, серцево-легенева реанімація.

Такі навички дадуть можливість рятувальникам підвищити свою професійну майстерність та більш кваліфіковано надавати долікарську допомогу постраждалим у горах, – повідомили в пресслужбі У ДСНС в Закарпатті.

Відправ другу:
Залишіть коментар