Геращенко розповів, коли ГРУшники зможуть повернутися до Росії

Затриманих російських спецпризначенців Александрова та Єрофєєва можуть обміняти лише після суду.
Геращенко
Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

“Відпустити без суду двох російських ГРУшників, безпосередньо причетних до загибелі одного українського воїна і поранення іншого, – означає зрадити Надію Савченко, Олега Сенцова і сотні інших наших хлопців, незаконно утримуваних терористами Путіна за надуманими звинуваченнями.

Суд над російським ГРУшниками повинен бути проведений якомога швидше із залученням міжнародних ЗМІ з прямою трансляцією в YouTube англійською, французькою та німецькою мовами, так щоб він був одним із ТОПових подій у світових новинах.

Такий суд не буде шоу або розправою за прикладом того, як вчиняє Путін з Надією Савченко. Навпаки, це буде прообраз малого Нюрнберзького трибуналу, на якому військовослужбовці збройних сил РФ, що без оголошення війни напала на Україну, будуть викриті разом зі своїми начальниками в розв’яанні агресивної війни проти нашої країни.

Після вироку суду, широко висвітленого в ЗМІ, вони можуть бути обмінені на Надію Савченко, Олега Сенцова та інших наших хлопців”, – написав Геращенко.

Нагадаємо, російські ЗМІ активно поширювали інформацію про нібито обмін Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва на українських бійців.

Відправ другу:
Залишіть коментар