ФК «Минай» всіляко підтримує і популяризує розвиток футболу на Закарпатті (ВІДЕО)


Футбольний клуб «Минай» всіляко підтримує і популяризує розвиток футболу на Закарпатті.

Так, до прикладу на Перечинщині, підписали договір про співпрацю з місцевою дитячо-юнацькою спортивною школою, звели майданчики для занять, забезпечують необхідним інвентарем. А у селі Порошково відкрили тренерське бюро.

Цими вихідними, цілою командою показали юним футболістам майстер – клас та привезли з собою усім бутси. Фірмові бутси для майже сотні вихованців філії футбольного клубу «Минай» у селі Порошково, де займаються юні спортсмени з сусідніх населених пунктів, презентували цими вихідними на майданчику біля школи, який звели ще майже рік тому.

Тут звели майже рік тому штучний майданчик, відкрили тренерське бюро ФК «Минай», забезпечили необхідним інвентарем, аби діти мали можливість розвиватися у футболі.

Для мотивації юних футболістів Перечинщини «Минайці» приїхали цілою командою. Чимало успішних футболістів ФК «Минай» з різних закарпатських сіл, а віце президент Євген Плавайко сам із Порошкова, то ж як ніхто інший розуміє, що потрібно сільським дітям.

Аби діти з різних куточків краю мали можливість займатися спортом, стати професіоналом і реалізувати себе у цій сфері, ФК Минай організував повністю складену футбольну піраміду – від ДЮСШ до футбольної академії і основного клуба, який представляє нашу область у найвищому дивізіоні України.

Відправ другу:
Залишіть коментар