ФК «Минай» відкриває сучасну футбольну академію

Футбольна академія буде унікальним закладом, який забезпечить учнів не тільки футбольними навичками, а і серйозними знаннями.

ФК «Минай» разом із Ужгородською районною радою заключили офіційний договір про співпрацю і запускають відкриття нової академії футболу європейського зразка. Подібний заклад буде набагато відрізнятися від місцевих ДЮСШ, а тренувальні процеси будуть проводитися на реставрованому стадіоні «Авангрард», «Минай-Арені» та арені смт. Середнє.

Також слід додати, що академія буде забезпечувати безкоштовно учнів екіпіруванням та інвентарем. Враховуючи, що Академія футболу буде співпрацювати із ФК «Минай», то вже є домовленість, що кращі вихованці цього навчального закладу будуть долучатися до основного складу «минайців». В планах – створення U-19, яка буде змагатися на ДЮФЛ України.

З 1 серпня буде йти набір для відбору в перший випуск Академії. Запрошуються хлопці 2003-2004 та 2005-2006 року народження для команд U-15 та U-17. Для додаткової інформації звертайтеся до Ігоря Черніка (097 306 09 38), який тренуватиме U-17 та Михайла Чернявського (096 797 82 13), який тренуватиме U-15.

Розклад тренувань: понеділок, вівторок, середа, четвер та п’ятниця в 16.00 на стадіоні “Авангард”. Чекаємо всіх бажаючих хлопців, хто мріє стати професійним футболістом.

Відправ другу:
Залишіть коментар