Факти не рекомендовані до прочитання особам до 18 років.

1. Китайське катування бамбуком

Сумно знаменитий на весь світ спосіб жахливої ​​китайської кари. Можливо, легенда, бо до наших днів не збереглося жодного документального доказу, що ці тортури дійсно застосовували.

Бамбук – одне з найбільш швидкозростаючих рослин на Землі. Деякі з його китайських сортів можуть за день вирости на цілий метр. Деякі історики вважають, що смертоносне бамбукове катування застосовувалася не тільки стародавніми китайцями, а і японськими військовими під час Другої світової війни.

Як це працює?
1) Паростки живого бамбука заточуються ножем, щоб вийшли гострі « списи»;
2) Жертва підвішується горизонтально, спиною або животом над грядкою молодого загостреного бамбука;
3) Бамбук швидко росте у височінь, встромлюють в шкіру мученика і проростає крізь його черевну порожнину, людина вмирає дуже довго і болісно.

2. Залізна діва

Як і тортури бамбуком, « залізну діву » багато дослідників вважають страшною легендою. Можливо, цими металевими саркофагами з гострими шипами всередині тільки лякали підслідних, після чого ті зізнавалися в чому завгодно. « Залізна діва » була винайдена в кінці 18-го століття, тобто вже на заході католицької інквізиції.

Як це працює?
1) Жертву запихають в саркофаг і закривають дверцята;
2) Шипи, вбиті у внутрішні стінки « залізної діви » досить короткі і не пронизують жертву на крізь, а лише завдають біль. Слідчий, як правило, за лічені хвилини отримує свідчення, які заарештованому залишається тільки підписати;
3) Якщо арештант проявляє стійкість духу і продовжує мовчати, через спеціальні дірочки в саркофазі пропихували довгі цвяхи, ножі і рапіри. Біль стає більш нестерпною;
4) Жертва так і не зізнається у скоєному, то її замикали в саркофазі на тривалий час, де вона і гинула від втрати крові;
5) У деяких моделях « залізної діви » були передбачені шипи на рівні очей, щоб їх оперативненько виколювати.

3. Скафізм

Назва цього катування походить від грецького « скафіум », що означає « корито ». Скафізм був популярний в стародавній Персії. Жертву, найчастіше, військовополоненого, у ході тортури пожирали заживо різні небайдужі до людської плоті і крові комахи та їх личинки.

Як це працює?
1) Бранця укладають в неглибоке коритце і обмотують ланцюгами.
2) Його насильно годують великими кількостями молока та меду, від чого у жертви починається рясний пронос, що привертає комах.
3) Бранця, вимазаного медом, в кориті пускають плавати по болоту, де водиться багато голодних тварюк.
4) Комахи негайно приступають до трапези, в якості основної страви – ​​жива плоть мученика.

4. Жахлива груша

« Лежить груша – не можна з’їсти », – сказано про середньовічне європейське знаряддя « виховання » богохульників, брехунів, жінок, які народили поза шлюбом, і чоловіків нетрадиційної орієнтації. Залежно від злочину, мучитель засовував грушу грішникові в рот, анальний отвір або піхву.

Як це працює?
1) Інструмент, що складається з загострених листоподібних сегментів грушоподібної форми засовується клієнту в потрібний отвір тіла;
2) Кат помаленьку крутить гвинт на верхівці груші, при цьому « листя » – сегменти розпускаються всередині мученика, заподіюючи пекельний біль;
3) Після того, як груша розкривається повністю мученик отримує внутрішні ушкодження, несумісні з життям і вмирає в жахливих муках, якщо до цього вже не впав у непритомність.

5. Мідний бик

Конструкцію цього агрегату смерті розробили стародавні греки, а якщо бути точнішими, то мідник Периллил, який продав свого моторошного бика сіцілійського тирану Фаларісу, який просто обожнював мучити і вбивати людей незвичайними способами.
Всередину мідної статуї, через спеціальні дверці, заштовхували живу людину.
Фаларіс першою справою випробував агрегат на його творцеві – пожадливому Периллилові. Згодом і самого Фаларіса підсмажили в бику.

Як це працює?
1) Жертву закривають у порожнистій мідній статуї бика;
2) Під черевом бика розлучається вогонь;
3) Жертва присмажується заживо, як окіст на сковорідці;
4) Будова бика така, що крики мученика доносяться з пащі статуї, немов бичачий рев;
5) З кісток страченого робили прикраси і обереги, які продавалися на базарах і користувалися величезним попитом…

6. Тортури щурами

Тортури щурами були дуже популярними в стародавньому Китаї. Тим не менш, ми розглянемо техніку щурячого покарання, розроблену лідером Нідерландської революції 16-го століття Дидрик СОНО.

Як це працює?
1) роздягнутого догола мученика кладуть на стіл і прив’язують;
2) Великі, важкі клітки з голодними щурами кладуться йому на живіт і груди. Дно кліток відкривається за допомогою спеціальної засувки;
3) На клітку зверху кладуться розжарене вугілля, щоб розбуркати щурів;
4) Намагаючись втекти від жару гарячого вугілля, щури прогризають собі шлях через плоть жертви.

7. Колиска Іуди

Колиска Іуди була однією з найбільш болісних машин для катувань в арсеналі Супрема – іспанської інквізиції. Жертви зазвичай вмирали від інфекції, в наслідок того, що Островерх сидіння катівню машини ніколи не дезінфікувати. Колиска Іуди, як знаряддя тортур, вважалася « лояльною », бо кісток не сушила і зв’язки не рвала.

Як це працює?
1) Жертву, у якої зв’язані руки і ноги, саджають на верхівку гострої піраміди;
2) Вершина піраміди встромляється в анус або піхву;
3) За допомогою мотузок жертву поступово опускають все нижче і нижче;
4) Тортури тривають кілька годин або навіть днів, поки жертва не вмирає від безсилля і болю, або від крововтрати в слідстві розриву м’яких тканин.

8. Затоптування слонами

На протязі декількох століть ця страта практикувалася в Індії та Індокитаї. Слон дуже легко піддається тренуванню і навчити його затоптувати своїми величезними ногами жертву справа кількох днів

Як це працює?
1. Жертву прив’язують до підлоги;
2. До зали заводять дресированого слона, щоб той розчавив мученику голову;
3. Іноді перед «контрольним в голову» тварини віддавлювали жертвам руки і ноги, щоб повеселити публіку.

Відправ другу:
Залишіть коментар