Епіцентр передумав працювати на вихідних та переходить в онлайн-режим

Пресслужба мережі магазинів будівельних матеріалів “Епіцентр” повідомила, що під час “карантину вихідного дня” магазини компанії працюватимуть лише в онлайн-режимі. Раніше в “Епіцентрі” заявляли, що магазини працюватимуть у суботу й неділю попри нові карантинні обмеження.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці мережі.

“На час дії карантину вихідного дня мережа “Епіцентр” працюватиме виключно в онлайн-режимі та видаватиме товари в Центрах видачі замовлень торговельних центрів”, – йдеться у повідомленні.

Також у пресслужбі зазначили, що у будні дні робота торговельних центрів мережі буде продовжена до 24:00 та триватиме до останнього покупця.

Раніше пресслужба мережі “Епіцентр” оприлюднила повідомлення, в якому пояснила, що магазини працюватимуть під час карантину вихідного дня, але буде здійснюватися продаж виключно тих категорій товарів, які дозволяються постановою Кабміну.

“Під час карантину вихідного дня мережі “Епіцентр” та “Нова лінія” реалізовуватимуть виключно життєво необхідні товари дозволені постановою КМУ “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р” № 641, до яких належать харчові продукти, засоби гігієни, лікарські засоби та товари медичного призначення, ветеринарні препарати, корми та доставлятимемо їжу із наших ресторанів”, – зазначили у пресслужбі.

Представники “Епіцентру” наголосили, що компанія запровадила безпрецедентні засоби безпеки в торговельних мережах “Епіцентр” та “Нова лінія”, поважає позицію Кабінету міністрів та буде її дотримуватися.

Що кажуть у МВС

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів Суспільному, що у такій формі роботі “Епіцентру” під час карантину вихідного дня немає нічого протизаконного.

“У постанові Кабміну чітко перераховані категорії товарів, які можна реалізовувати під час карантину. В “Епіцентрах” буде здійснюватися торгівля виключно цими категоріями, ніякого порушення постанови немає”, – пояснив заступник міністра.

Напередодні, 11 листопада, після запровадження “карантину вихідного дня” на офіційній сторінці мережі торговельної мережі “Епіцентр” з’явився допис із текстом “Продукти у нас є, вироби медичного призначення — є, корм для тварин — є. Завозимо пальне”. У компанії заявили, що вирішуватимуть, в якому режимі працювати далі, коли отримають офіційний документ від уряду.

Цей допис обурив багатьох користувачів соцмереж, які закликали бойкотувати мережу супермаркетів. На нього відреагував і міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Як там було, “продовжуємо п’ятницю 72 години?” Хочете покуражитись? Хочете робити фарс на здоров’ї людей? Так якщо хочете покуражитися, поїхали зі мною в реанімацію. Покуражтесь перед людьми, які помирають кожного дня. Покуражтесь перед лікарями, які щодня роблять все, щоб зберегти життя людей”, — сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 12 листопада.

Суспільне

Відправ другу:
Залишіть коментар