Енергія вашого організму - в зарядці

Дослідники виявили дуже простий метод боротися з хронічним почуттям втоми.
Зарядка
З’ясувалося, що навіть маленька розминка, наприклад, у вигляді неквапливої прогулянки, на 20 відсотків підвищує рівень енергії і на 65 відсотків знижує втому.

Коли людина відчуває себе втомленим, він помилково вважає, що невелика фізична розминка знесилиться його остаточно. Проте було доведено протилежне – група вчених з Державного Університету Джорджії (США) обстежила 36 осіб, які вели малорухливий спосіб життя і скаржилися на відчуття постійної втоми.

Учасників дослідження розділили на три групи, в 1-й групі люди займалися на велотренажері по двадцять хвилин 3 рази на тиждень у помірному темпі. Випробовувані з 2-ї групи здійснювали ті ж самі вправи, але давали собі менше навантажень, а в третій групі учасники зовсім не займалися фізкультурою.

Дані дослідження тривали 12 тижнів. В учасників з першої і 2-ї групи, у порівнянні з третьою групою, загальний рівень енергії піднявся на 20%. Невелика фізичне навантаження – це відмінний спосіб відчувати себе бадьоріше, розминка набагато корисніше, ніж кава або енергетичні напої.

Відправ другу:
Залишіть коментар