Експерти: У найближчі роки заробітчан з України за кордоном не стане менше

Про це розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24”.

“Головний фактор, який підштовхує українців їхати працювати за кордон, – це велика різниця між заробітними платами в нашій країні та інших країнах, а також відсутність прогнозованого майбутнього.

Люди не бачать своє майбутнє в Україні і їдуть за кордон, щоб і попрацювати, і прицінитися і зрозуміти, чи залишатися в Україні, чи виїжджати за кордон назавжди. Я думаю, що в найближчі роки, 5-10-15 років, трудова міграція не буде зменшуватися, а буде перетворюватися на еміграцію, коли люди забиратимуть свої сім’ї та залишатимуться за кордоном назавжди”, – сказав він.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Так ,звичайно , людина вільна у своєму виборі і це досягнення в нашому суспільстві ! Це краще , в порівнянні з тим , як будов СРСР де закрили людей на 70-ть років , позбавивши права вибору , хоч самі високопосадовці компартії і їхні рідні не були обмежені в еміграції ! Але у людини є таке почуття НОСТАЛЬГІЯ і воно тягне туди , де вона народилась і провела дитинство . Ось тому не треба переживати , що всі виїдуть ккракраїнці . Твердів справжні патріоти , виїжджаючи , набираються досвіду , заробивши стільки , скільки їм треба , повертаються і витрачають свої кошти тут в Україні . І це непогано . Я знаю такі сім’ї ,що тим і виживаютьу нас , що родичі , що що кордоном підтримують їх фінансами , інакше неможливо їм би було просто оплатити цей ДОРОГУЩИЙ ГАЗ ! Над цим мають працювати нами обрані можновладці ! А поки що хай буде ТАК ЯК Є ! І може дочекаємось КРАЩИХ МУЖНОВЛАДЦІВ ! БО в народі кажуть- МОЖЕ НАЇДЯТЬСЯ ВОНИ !!!

  2. Так ,звичайно , людина вільна у своєму виборі і це досягнення в нашому суспільстві ! Це краще , в порівнянні з тим , як було в СРСР де закрили людей на 70-ть років , позбавивши права вибору , хоч самі високопосадовці компартії і їхні рідні не були обмежені в еміграції ! Але у людини є таке почуття НОСТАЛЬГІЯ і її тягне туди , де вона народилась і провела дитинство . Ось тому не треба переживати , що всі виїдуть українці . Тверді і справжні патріоти , виїжджаючи , набираються досвіду , заробивши стільки , скільки їм треба , повертаються і витрачають свої кошти тут в Україні . І це непогано . Я знаю такі сім’ї ,що тим і виживають у нас , бо родичі , що кордоном підтримують їх фінансами , інакше неможливо їм би було просто оплатити цей ДОРОГУЩИЙ ГАЗ ! Над цим мають працювати нами обрані можновладці ! А поки що хай буде ТАК ЯК Є ! І може дочекаємось КРАЩИХ МУЖНОВЛАДЦІВ ! БО в народі кажуть- МОЖЕ НАЇДЯТЬСЯ ВОНИ !!!