Експерти розповіли, про що нас попереджають віщі сни (ВІДЕО)


Сни – це явище, яке ще й досі повністю не розтлумачила жодна наука. Звідки вони беруться та яке мають значення? Психологи та екстрасенси роблять різні припущення, втім, достеменно пояснити їхню природу не вдалося нікому.
На думку спадкової відьми Ярослави Федорової, бачити віщі сни може будь-хто, адже загальне енергетичне поле доступне усім.

Віщі сни
“Вони приходять з загального енерго-інформаційного поля. Тобто це місце, куди підключаються всі екстрасенси, ясновидці, чаклуни, відьми”, – розповідає Ярослава Федорова.
Кожен сон можна вважати віщим, якщо вміти правильно його трактувати.
“Для цього ми беремо будь який сон, записуємо його максимально детально і потім розшифровуємо для себе, що означає кожний символ”, – зазначає спадкова відьма.
Натуропат Олена Світко вже 30 років лікує людей винятково травами. Чудодійні рецепти приходять до неї уві сні. Та й узагалі Олена вже давно навчилася трактувати символи
“Якщо сниться риба – це до вагітності. Коли вам сняться зміі – це вороги, якісь перешкоди і неприємності. А коли сире м’ясо – до хвороби”, – вважає Світко.
За допомогою сонника можна трактувати будь-яке сновидіння. Та, на жаль, універсальної розшифровки не існує. Один і той самий символ для різних людей матиме різне значення.
“Коли в нас є подавлені бажання, вони в алегоричній, перебільшеній формі атакують нас під час сновидінь. Тому нам сняться символи – і треба вміти їх розшифровувати. Для того, щоб інтерпретувати сни, потрібно купляти не сонник, а словник символів. Ці символи є однаковими для всіх”, – наголошує психолог Вадим Колесников.
Яка природа віщих снів – точно не відомо нікому, але сняться вони кожному з нас. Головне – навчитись їх правильно розуміти.

Відправ другу:
Залишіть коментар