Експерти кажуть, що українці на святковий бюджет витратять 2817 грн

Середній “святковий бюджет” без урахування подорожей цього року складає 2817 грн. В ці гроші входять витрати на подарунки на новорічний стіл. 

В настроях українців проглядаються схожі тенденції, які були під час кризи 2009 року. Про це сьогодні під час прес-конференції розповіла Ольга Шамрицька, старший менеджер аудиторсько-консалтингової компанії “Deloitte”.

За підсумками щорічного дослідження, яке проводить компанія, 67% респондентів відмітили зниження своєї купівельної спроможності та загалом негативно оцінили економічну ситуацію в країні. “Така ж тенденція спостерігалась в 2009 році, коли більше 70% респондентів оцінили економічну ситуацію негативно і відмітили, що їх купівельна спроможність знизилась. Більш оптимістичними були українці в надіях на майбутнє – 18% очікують покращення економічної ситуації, водночас 48% очікують погіршення”, – відмітила Шамрицька.

Середній “святковий бюджет” без урахування подорожей цього року складає 2817 грн. В ці гроші входять витрати на подарунки на новорічний стіл. Порівнюючи з попереднім роком, він зменшився на 5%, повідомила Ольга Шамрицька.

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар