Екоквести та майстеркласи провели волонтери проєкту "Чисті пляжі разом" в Ужгороді

Майстеркласи із сортування сміття, екоквести, ігри та руханки відбулися на набережній Незалежності В Ужгороді. Проводили їх волонтери проєкту “Чисті пляжі разом”.

За словами координаторки Юлії Мархель, це всеукраїнський проєкт, мета якого – навчити населення сортувати сміття, а також дослідити види відходів, які залишають люди на пляжах українських міст.

Презентацію проєкту “Чисті пляжі разом” на Закарпатті розпочали 21 червня. За словами координаторки Юлії Мархель, проєкт розрахований на 3 роки. За цей час екопатрулі досліджуватимуть засмічення зон відпочинку, проводитимуть екологічні експедиції, у рамках яких моніторитимуть пляжне сміття, досліджувати й передавати науковцям цю інформацію.

“Будуть робити соціологічні дослідження для того, щоб дізнаватися в населення, чого так сталося, що потрібно робити, чого не вистачає, — пояснила координаторка проєкту. — Будуть робити толоки, сортування, інформаційно-просвітницькі кампанії, майстеркласи. У літній сезон будуть робити фестивалі, літні кінотеатри, тобто все для того, щоб разом з громадянами формувати ось цю культуру чистоти, правильної поведінки з відходами, дбайливого ставлення до довкілля”.

За словами Юлії Мархель, у проєкті візьмуть участь 12 областей України.

Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття:

Відправ другу:
Залишіть коментар